Zmena odpočtového a fakturačného cyklu ZsVS

Vážení zákazníci,

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. (ďalej len „ZsVS, a.s.“) oznamuje, že  s účinnosťou od 1. januára 2020 mení z prevádzkových dôvodov odpočtový a fakturačný cyklus.

Od 1. januára 2020 bude vykonávaný odpočet meradiel 1x ročne u odberných miest, ktoré mali doteraz štvrťročný alebo polročný odpočtový cyklus.

V praxi to znamená, že podľa harmonogramu stanoveného ZsVS, a.s., u odberateľov a producentov so štvrťročným alebo  polročným fakturačným cyklom, dôjde k zmene pri fyzickom odpočte meradla zo štvrťročnej alebo polročnej periodicity na ročnú. Súvisiaca fakturácia vodného a stočného  bude od 1. januára 2020 realizovaná 1x ročne.

ZsVS, a.s. zaradila jednotlivé obce, mestá a ulice do nových harmonogramov odpočtov, ktoré si môžete pozrieť na www.zsvs.sk.

Zároveň sa mení aj harmonogram preddavkových platieb za opakované dodávky na 12 mesiacov, ktorý Vám bude poslaný spolu s vyúčtovacou faktúrou alebo osobitne v období mesiaca január 2020.

V súvislosti s prechodom na ročný odpočtový a fakturačný cyklus ZsVS, a.s. opakovane ponúka možnosť úhrady prostredníctvom pravidelných mesačných preddavkových platieb za opakované dodávky vody „vodné“ a odvádzanie odpadových vôd „stočné“. Úhradu preddavkových platieb je možné realizovať formou inkasa, trvalým prevodným príkazom alebo poštovou poukážkou. Bližšie informácie k preddavkovým platbám nájdete na webovej stránke www.zsvs.sk a  prípadné nejasnosti Vám vysvetlia zamestnanci zákazníckych centier ZsVS, a.s., ktoré sú zriadené v miestach príslušných odštepných závodov.

Pre obec HORNÉ NAŠTICE

je stanovený ročný odpočtový cyklus vodomerov

na mesiac

APRÍL