Informácia o prevádzkovateľovi

1. Prevádzkovateľom je Obec Horné Naštice so sídlom Obecný úrad č. 75, 956 41 Horné Naštice, IČO: 00310433.

2. V prípade akýchkoľvek otázok súvisiacich so spracúvaním svojich osobných údajov nás môžete kontaktovať na adrese Obec Horné Naštice so sídlom Obecný úrad č. 75, 956 41 Horné Naštice, email: ocu@obechornenastice.sk, t.č. +421 (0)917 871 778.

Analytické slúžia na analýzu správania návštevníka na webovej stránke a následne na zlepšovanie jej funkčnosti a vzhľadu. Využívame služby externého poskytovateľa Google Analytics od spoločnosti Google, ktorá využíva informácie na účely vyhodnocovania používania stránky a vytvárania správ o aktivite návštevníka stránky. Ďalšie informácie o získavaní a používaní údajov spoločnosťou Google, Vašich právach a o ochrane súkromia nájdete v ustanoveniach o ochrane dát na webových stránkach spoločnosti Google.
Cookies tretích strán môže naša stránka získať pomocou externých funkcií od iných dodávateľov. Jedná sa o služby ako napríklad videá YouTube, či interaktívne mapy Google v kontaktoch. Tieto služby sú integrované do našich stránok, pretože ich považujeme za užitočné a plne bezpečné. Tieto služby tretích strán sú umiestnené u týchto poskytovateľov a na našej stránke zobrazené pomocou tzv. Iframu. Ten načíta obsah externej stránky a zobrazí na našom webe. My však neviem zabezpečiť aby si nenačítaval a neukladal pre seba cookies. Preto sú tieto Iframy našou webstránkou defaultne zakázané. Vy budete vidieť iba obrázok symbolických sušienok (čo v preklade znamená cookies) a môžete sa kliknutím na tento obrázok rozhodnúť, či tieto Iframy, teda zobrazenie externej stránky povolíte. Po povolení Iframov však už ochranu Cookies nevieme zabezpečiť a riešia si ju vo svojím podmienkach externé spoločnosti.

Tu nájdete vyhlásenie spoločnosti Google o ochrane údajov: http://www.google.com/intl/sk/policies/privacy/ (externá stránka sa otvorí v novom okne).

2a38909ecd3bb850e7e1d3621101a845 - slúžia na prihlásenie, platnosť: relácia

2fe8f11d5512961748845c96de45e04e - slúžia na prihlásenie, platnosť: relácia

__utmc - Používajú sa iba zo staršiou Urchin verziou Google Analytics a nie s GA.js. Používa sa na rozlíšenie medzi novými reláciami a návštevami na konci relácie. Platnosť: relácia
__utma - ID používané na identifikáciu používateľov a relácií. Platnosť: 2 roky
__utmt - Používa sa na sledovanie počtu požiadaviek servera Google Analytics. Platnosť: 10 minút

V prípade ak zistíte nejakú nezrovnalosť prosím Vás kontaktujte nás na emaily: ocu@obechornenastice.sk, alebo telefónnom čísle +421 (0)917 871 778.